Krążki brzozy DIY #6

By | 23:42 Leave a Comment
13.12.2014 o 23:42


Znów będzie szybko, efektownie i minimalistycznie. Z brzozy.

W brzozie jesteśmy z M zakochani. Nie potrafię powiedzieć z jakiego powodu – na pewno w dużym stopniu chodzi o czarno-białą korę. Wpisuje się idealnie w nasz gust, potrzeby i jest najbardziej widowiskowym drzewem. 
Z takich między innymi powodów kupiłam mojemu M na 40-te urodziny drzewo. Brzozę. Jeszcze mieszkaliśmy w poprzednim mieszkaniu, bez ogrodu, ale z perspektywą zakupu domu, więc wiedziałam, że brzoza gdzieś zapuści swoje korzenie.
Tuż po podpisaniu aktu notarialnego oficjalnie łopata poszła w ruch i M sam zasadził drzewo w ogrodzie. Kiedyś wrócę do tego tematu i pojawią się zdjęcia słynnej brzozy.

Oczywiście to co z brzozy pojawia się na blogu nie jest z TEJ brzozy :-) 
Tacy okrutni nie jesteśmy :-)Do wykonania ozdoby jaka wieńczy półkę nad sofą potrzebowałam ramkę – raczej głębszą – wówczas z jakimkolwiek wypełnieniem dzieło przedstawia się bardzo przestrzennie. I oczywiście krążki brzozowe. Tak należy dopasować i poukładać części aby nie trzeba było żadnego przecinać i wykorzystać tylko całe talarki.
Krążki miałam posklejać wikolem do drewna, ale w miarę ciasno się ze sobą scaliły, iż odpuściłam klejenie. Ma to plusy – kiedy się opatrzy wkład ramki na pewno wymienię na kolejny pomysł :-)

Miłej niedzieli!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: