Talarki w nagrody DIY#7

By | 08:59 Leave a Comment
16.12.2014 o 08:59


Te świąteczne ozdoby przygotowywałam z myślą o czytelnikach/odwiedzających/fanach ;-)


I tak. Krążki brzozy to baza. Bez tego ani rusz.
Przyda się farba akrylowa i szablony. Bardzo byłam ambitna i przygotowałam je sama. Karton, ołówek, kilka zasad geometrii i wystarczyło skalpelem dokładnie wyciąć nasze wizje. Oczywiście na Świątecznie! Ręczna robota będzie się charakteryzowała niedociągnięciami, niedokładnościami, ale w tym urok. Nic nie jest powtarzalne, od linijki. Jeden zestaw - ze srebrnymi wzorami - posiada oryginalne dziurki po kornikach. Nie odkładałam takich części na bok ponieważ spokojnie można dodać tasiemkę i wykorzystać talarki jako ozdoby wiszące.

Talarki zostały pomalowane z jednej strony na biało, a z drugiej na czarno. Pomysł był taki aby po okresie Świąt też można było wykorzystać podstawki.

Najlepszym do nakładania farby na wszystkie szczegóły okazał się pędzelek. Chociaż malowanie gąbką też sprawdziłoby się, ale w przypadku szablonów z plastiku lub dużo grubszego kartonu niż mój.
Wszystko po obu stronach zostało zabezpieczone półmatowym lakierem do drewna w sprayu. 

Powstał zestaw czarny, zielony i srebrny. 

Zapraszam na stronę Justyny.
Justyna to Flow Mummy (sporo tego opisuje na swoim blogu http://www.flowmummy.pl/) i tam znajdziecie wyjaśnienie tajemnicy podkładek.  


Do jutra! 


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: