Betonowa łazienka by Interica Projekt Design

By | 09:18 10 comments
08.01.2015 o 9:18


Obiecywałam, iż na blogu będą przeróżne tematy. To co już było to wprowadzenie do różnorodności jakich się imam. Głównie będzie o dłubaniu/remontach/ozdobach/itp., ale to już wiecie.
W osobnej zakładce chciałabym Wam pokazać swój dorobek jako projektanta. Ja to Interica Projekt Design. Trochę wnętrz udało mi się udoskonalić. Każdy Wam to powie, że najlepiej pracuje się na stanie deweloperskim – hulaj dusza piekła nie ma!
W większości przypadków tak właśnie było.

www.interica.pl

I w pierwszej odsłonie pojawia się „betonowa” łazienka.
Projekt łazienki w budynku wielorodzinnym na Oporowie we Wrocławiu. Klienci zgłosili się z konkretnym produktem jaki chcieliby mieć w swoim wnętrzu i z jednym zdjęciem łazienki jaka bardzo im się spodobała w internecie. Mając do dyspozycji wymiary pomieszczenia, zachcianki Klientów, powstało kilka opcji zastosowania wybranych kafli w tej łazience.
Wykorzystano na podłogę Paradyż Magnifique Grafit  598x598, na ściany Paradyż Magnifique Grafit  298x598 z wstawkami z Stonewood Nowej Gali 300x300.Z ustawieniem sanitariatów był największy problem, ponieważ w nie dużej łazience (6,8 m2), ze skośnym sufitem Klienci życzyli sobie mieć praktycznie wszystko. No może bez bidetu. Klient nasz Pan!
Udało się przekonać do najlepszego wg mnie ustawienia – przede wszystkim pod kątem ergonomii w tym pomieszczeniu.

Poniżej szkic ostatecznej wersji ustawień sanitariatów. I nawet, nawet nie wyszło to najgorzej :-)

www.interica.pl

Zapraszam do porównania wersji PRZED :-) wersji w trakcie (wizualizacje) i ostatecznego wyglądu pomieszczenia – wersji PO.

PRZED

WIZUALIZACJA

WIZUALIZACJA

WIZUALIZACJA

WIZUALIZACJA

PO

PO
PO

PO
PO


Nowszy post Starszy post Strona główna

10 komentarzy:

 1. Wszystko ładnie i pięknie, jednak ten plastikowy kosz z kosmetykami psuje efekt. I dodałabym trochę więcej tego limonkowego koloru gdzieniegdzie. I zamknęłabym przestrzeń pod zlewem.
  Ale ogólny zarys łazienki super.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety w większości przypadków zdjęcia PO są przesyłane przez Klientów. Nie ma możliwości wykonania profesjonalnych zdjęć. Na "wystrój" sesji nie mam wpływu :-) Po tych niedociągnięciach widać, że łazienka jeszcze czeka na stolarza, aby dorobić zabudowy, a co za tym idzie pewnie i więcej dodatków jakie dojdą po zakończeniu prac.
   Dziękuję za uwagi, pozdrawiam!

   Usuń
 2. Świetne wyszło! Bardzo ładna i oryginalna łazienka. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, dla mnie najważniejsze, że Klienci byli zadowoleni z efektów :-)

   Usuń
 3. jeju taką właśnie chce sobie zrobić w nowym domu. zestawienie kolorów idealne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beton nie leży każdemu. Nawet jego imitacje w postaci innych materiałów. To musi się podobać, żeby się nim otoczyć :-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. bielii bym dała w dodatkach ogólnie super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mając nad sobą ogromny skośny sufit, który biegnie przez całą długość łazienki, szkło, białe sanitariaty i dobre oświetlenie to jest wystarczająco jasno. Ale biały w dodatkach mógłby spowodować efekt prosektorium - odrobina tej zieleni, soczystej daje życie temu wnętrzu :-)

   Usuń
 5. No jak ja mogłam to przeoczyć? ;) O takie połączenie kolorów właśnie mi chodzi! Inspiruję się :)

  OdpowiedzUsuń