Blog Conference Poznań #‎BCPoznan ‬ ‪#‎BCP2015‬

By | 00:52 9 comments
Jadę! Na pierwszą konferencję blogerów. Cóż mnie tam spotka? Czego się nauczę? Kogo poznam? Tego pewnie dowiecie się po konferencji - podzielę się z Wami tą wiedzą!
Jako, że będę daleko od centrum dowodzenia to po najświeższe informacje zapraszam na Instagram Baby oraz Facebooka Baby. Zawsze się coś tam ciekawego znajdzie do polubienia :-)


 


Ale jadę wyposażona! To, że w naładowaną komórkę to chyba oczywiste! Mam duży notes na wszelkie dobre rady po jakie w końcu się wybieram do Poznania. I jeszcze mam megamocne wizytówki. Pierwsze blogerskie. A co! I nie byle jakie!
Chciałabym napisać, że DIY, ale tym razem to nie ja winna temu.
Projekt wizytówki miałam oczywiście w głowie, jakieś wizje materiału też huczały mi między uszami, ale dopiero jak trafiłam na stronę www.idruki.pl to wiedziałam czego chcę! I w końcu to mam!
Jeśli ktoś ma takie wizytówki jak ja, to mu przybiję piątkę za oryginalność!
Sklejka gr. 4 mm, laserowy grawer tekstu oraz moje ulubione kształty heksagonu wycięte na wylot! Jestem z nich dumna!Idruki.pl pomogą Wam jeśli macie wątpliwość na co się zdecydować. Firma realizuje zlecenia wg. indywidualnych zamówień, mają własny park maszynowy co daje im ogromne możliwości przy realizacji Waszych kreatywnych projektów. Ich specjalnością są wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe, druk fototapet.  Poza tym  wycinają i grawerują  także w takich materiałach jak: pleksi,  styrodur, skóra, sklejka,  różnego rodzaju laminaty. Mogą wykonać również projekty graficzne. Współpraca firmy z architektami i grafikami zawsze na preferencyjnych warunkach.
Rysujesz, malujesz, tworzysz kreatywne formy..? Wydrukują wielkie formaty na papierze, folii, płótnie.
Identyfikacja i branding Twoich produktów to dla klienta istotna kwestia, druk etykiet i wlepek wyciętych po konturze to dla nich pestka.
Przy stałej współpracy oczywiście oferują atrakcyjne rabaty. Robisz coś nietypowego - napisz do nich. 
Znajdziesz ich na Facebooku idruki.pl oraz na Instagramie idruki.pl
Nowszy post Starszy post Strona główna

9 komentarzy:

 1. Piękne masz te wizytówki!!! :) Ja swoje póki co zrobiłam standardowe, troszkę na szybko, ale też mi się marzy coś extra :) Mam pomysł, ale trzeba go jeszcze dopieścić... i rozdać niecałą setkę obecnych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to masz czas dopieścić te nowe :-) Dziękuje! :-)

   Usuń
 2. Wielkie brawa za oryginalność! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Opłacało się zaryzykować nowatorski materiał, sposób wykonania i wygląd zastosować - pełen sukces! :-)

   Usuń
 3. Wizytówki wow, lepszych nie zdarzyło mi się oglądać. Ma baba gust!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Niezmiennie ciągle robi wrazenie! Tak miało być :-)

   Usuń
 4. Przepiękne masz te wizytówki. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Z dumą możesz je wręczać :) Rewelacja !!!

  OdpowiedzUsuń