Ilobahie Creative odsłona lipiec 2015

By | 22:52 9 comments


Mamy już lipiec. Lato mówią, że już minęło... pytam gdzie? Zła jestem bo urlop spędzę przy temperaturach, jakie każą mi się wbić w długi rękaw i założyć jeansy. A gdzie te letnie sukienki, gdzie stroje kąpielowe??
Radością staje się wyczekiwanie lipcowego wydania Magazynu Ilobahie Creative

Tu wiem, że nie zawiodą mnie widoki, pomysły i oprawa. 

I już jest!Ponownie zapraszam Was do podglądania tworzenia specjalnego mebla jaki powstał z myślą o lecie, o mojej przestrzeni ogrodowej, o moim kocie (?)
Może jak wrócą ciepłe dni to się rozsiądę...Ja nie wierzę, że jeszcze są ludzie, którzy nie znają treści zawartych w magazynie. Gdyby tak niechcący było to zapiszcie się na darmową prenumeratę. Pozdrawiam!
Nowszy post Starszy post Strona główna

9 komentarzy:

 1. Magazyn jest świetny, jeszcze nie miałam czasu przejrzeć najnowszego numeru ale jak tylko skończę pisać posta to się za to biorę! :)

  PS. Nie złość się na pogodę - dzięki niej pewnie zrobisz jeszcze więcej fajnych rzeczy :D No i... mi się marzy urlop choćby nawet miało lać przez cały tydzień a niestety nie mam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jola cały weekend mam nadzieję się zaczytywać - na raty bo inne obowiązki też są ;-)
   Jak urlop jest wyczekany i przeżyło się te wielkie upały w domu to się czeka na podobne warunki ale w fajnych okolicznościach przyrody. A tu taki zonk! Może prognozy się mylą...

   Usuń
 2. genialnie zrobiłaś tą huśtawkę !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Magda! :-) Wbrew pozorom najtrudniej było o odpowiedni materiał w sklepach a reszta to instynktownie :-)

   Usuń
 3. Ja nie zapisałam się do tej pory na prenumeratę chociaż magazyn jest mi znany bardzo dobrze. Ależ wstyd. Nadrabiam natychmiast!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam prenumeratę, mam! Oglądam, czytam, uwielbiam! A Tobie, Babeczko, słonce nad to morze wysyłam! Będzie cieplej...podobno od środy. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te wysokie taborety wyglądają genialnie!

  OdpowiedzUsuń