Byłam głodna na See Bloggers #seebloggers

By | 18:48 11 comments


Taka jest prawda. Ciągle byłam głodna przez cały weekend ;-) Jak nie wykłady, to pędziłam na warsztaty, na jakie udało mi się zapisać. To rozmowy, uściski rąk, dzielenie się wrażeniami i wizytówkami... nie było czasu na posiłki ;-)
Czasu jak czasu, ale ilość zapewnionego jedzenia była nie adekwatna do ilości przybyłych ludzi na konferencję. Jako mały minus uważam organizację cateringu na całej imprezie. No!O teorii, wiedzy i przemyśleniach, o jakie jestem bogatsza pisać nie będę. To informacje tajemne ;-) choć od kilku dni wszyscy prelegenci wszem i wobec ślą swoje wystąpienia, więc tak naprawdę nic nie pozostanie tajemnicą :/

Spotkania z blogerami w Gdyni to nie był czas zmarnowany. Prelekcje, warsztaty, panele dyskusyjne i w końcu wszelkie rozmowy międzyludzkie dały mi ogromną wiedzę, pozwoliły zerknąć na pewne sprawy z innego punktu widzenia, a przede wszystkim uzmysłowiły mi to, że te inne osoby istnieją naprawdę!  Trzeba czasem wyjść z tych naszych blogów do ludzi! :-)
Z Agnieszką /Plachaart/ już drugą konferencję pociągnęłyśmy tego lata! 
Aga dzięki! :-*

Nawet nie wiecie jak miło przyjęła mnie Kasia /Conchita Home/ ❤ Dziękuję Ci Kochana! Urosłam odrobinę, wiary mi dodałaś, że to co robię ma pozytywny odbiór.

Monika /Little home inspiration/, Weronika /Baba za klawiaturą/ - jakże cieplutko na serduchu mi się zrobiło jak tyle fajnych słów usłyszałam! Weronika trzymam kciuki za pracę! ❤
Hania /Haart/, Marysia /Proste wnętrze/, Jola /Jola-dk/, Magda /My pink plum/, Sylwia i Alicja /Majsterki/, Iza i Olga /Lovely place TV/, Ula /Interiors design/, Karolina /DwaPlusCztery/, Małgosia /Matczyne Fanaberie/, Asia /Króliczek Doświadczalny/ i wielu, wielu innych - dziękuję! Za chwile rozmowy, za rady, za dobre słowo, za uścisk dłoni, za wszystko. 

Justynka /Flow Mummy/ i Kasia /Lefti/ - koniecznie jeszcze raz taka podróż w sypialnym ;-)

Żałuję, że tak szybko weekend zleciał, że trzeba było pędzić, żeby jak najwięcej wiedzy złapać i że nie wzięłam kanapek ze sobą ;-)

Ale na kolejną edycję zgłoszenie wysyłam i biorę wałówkę! ;-)


Nowszy post Starszy post Strona główna

11 komentarzy:

 1. Mi również niezmiernie miło było poznać i czuję niedosyt bo mało czasu było na rozmowy. No i na jedzenie. :D Następnym razem musimy zakręcić się wokół blogerek kulinarnych - może one noszą co nieco ze sobą w torebkach zamiast wizytówek! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. super dziewczyny :) Szkoda, że nas nie było ale mam nadzieję, że kiedyś uda się zobaczyć na żywo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blogować będziem więc i na spotkania będziem jeździć :-)
   I koniecznie trzeba się rzucać na ludzi bo w tłumie ciężko wyłapać te konkretne osoby :-)

   Usuń
 3. Dziękuję kochana! Mam nadzieję, że jeszcze będzie nam dane się spotkać na żywo ! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. I dalej nic nie wiem- wszak dalej dostaję odmowne decyzje o udziale (why oh why>?).
  Conchita się rozpisała co nie co o snapie, a tu tylko wielki głód! Niechaj organizatorzy piszą do Danone- łebski człek stworzy z tego zabójczo dobrą kampanię :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Ty czego marudzisz?? Wszag do Łodzi masz bilet to co beczysz?
   Ty będziesz a ja nie.

   Usuń
 5. Świetne spotkanie i rozmowy, bardzo się cieszę, że miałyśmy okazję zobaczyć się twarzą w twarz i chwilkę porozmawiać, pozdrawiam i do następnego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki Kochana, to był fajny i twórczy czas :*
  Cieszę się, ze spotkania!

  OdpowiedzUsuń