Planowanie zakupów

By | 20:41 3 comments


Trudny temat, prawda? Zwłaszcza, jak ma się za sobą Męża zerkającego przez ramię, gdy tylko chodząc z miarką po domu lub ogrodzie nagle siadam do komputera i buszuję po sieci.
On nie lubi tego błysku w moich oczach! :p
A ja bardzo, ale… pod warunkiem, że nie muszę za dużo skakać po tej sieci.
I tak na co dzień na laptopie/komórce/tablecie mam otwartych średnio ok. 40 kart :/ Oj można! :)
 Tak jak lubię kupować spożywkę w większym sklepie, bo poświęcę na to godzinę i zapasy cukru, mleka, wody, proszku do prania czy nawet podstawowe narzędzia jestem w stanie przywieźć za jednym zamachem, tak samo siadając przed komputerem, wolę w jednym miejscu przewijać ulubione kategorie i spełniać swoje marzenia! :-)

Wykańczanie domu lub chociażby przeprowadzanie kolejnych metamorfoz naszych pomieszczeń to ciągłe planowanie, udoskonalanie. Nie wspomnę o ogrodzie, gdzie co roku dzieje się coś nowego – światu zewnętrznemu też udzielają się moje pomysły :-)
Robota jest i trzeba się z nią uporać. Na pewno ułatwią mi to miejsca w sieci, gdzie siadam, wybieram i kupuję. Czasem to też tablice z milionem inspiracji, skarbnice wiedzy.

Przekonałam się ostatnio do serwisu Okazje.info.pl
Buszuje tam gdzie serce mnie ciągnie – Dom i wnętrze, sezonowo Ogród i oczywiście to co majstrujące Baby lubią najbardziej: Narzędzia! 
Bo przecież potrzebuję nowych krzeseł, idealnych stylistycznie do panujących trendów w salonie :-) Może jedne z tych?Dom-i-ogrod/krzesla

Lampa w części telewizyjnej zmieni lokalizację – a co na jej miejsce? Może takie propozycje?
Dom-i-ogrod/lampy-sufitowe

Projekt przedpokój jest przewidziany na ten rok – czy starczy czasu?? 
I pieniędzy??
Dom-i-ogrod/przedpokoj

A wiecie, po co potrzebne są takie posty?? Po to, żeby Mężowie mieli podane na tacy wszystko co hula po głowie Żony w danym temacie. I wreszcie, gdzie to wszystko ma Żonie kupić, żeby się nie nabiegać!
O właśnie! :-)

Miłego serfowania! :-)
Zdjęcia pochodzą z serwisu Okazje.info.pl 


Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Dlatego zakupy zostawiam żonie, żeby nie tracić tyle czasu.

    OdpowiedzUsuń
  2. widzę, że Januszu mamy ze sobą coś wspólnego :D ja robię dokładnie to samo jedynie delikatnie kontroluję czy za wiele pieniędzy gdzieś bokiem nie upłynęło w trakcie zakupów :D

    OdpowiedzUsuń
  3. A my żony wolimy by naszych mężów nie było na zakupach z nami :) oszczędność czasu a przede wszystkim nerwów :)

    OdpowiedzUsuń