1154 km do dobrego designu

By | 23:51 7 commentsTyle właśnie kilometrów przejechałam w poszukiwaniu świetnego designu.

Sama samiuteńka, pędząc przez kraj, udało mi się w jednym tygodniu zawitać do Łodzi, a dosłownie za kilka dni przywitać się z niektórymi po raz drugi w Warszawie.
Ale co to dla mnie! ;-)
Nawet udało mi się Was wkręcić na Instagramie słynnym zdjęciem w dwóch różnych butach. Humor dopisywał :-D
Ale po kolei.


14-16 października 2016 roku należał do Łódź Design Festiwal oraz do spotkania NAJ NAJ blogerów wnętrzarskich przy okazji Meetblogin 2016. Jak co roku wydarzenie zorganizowała i poprowadziła Ula z Interiors design. Create a beautiful world.
Wykłady, dyskusje, pokazy, warsztaty, konkursy, dobre jedzenie i przemiłe towarzystwo! :-) Pomimo wielu już spotkań w jakich miałam okazję brać udział, w ciągu moich prawie dwóch lat blogowania, na każdym z nich poznaje nowe osoby z branży. Rozrasta nam się ten blogowy świat :)


Wiele relacji już powstało z Meetblogin 2016 i odsyłam na Fanpage wydarzenia na Facebooku.
Moje wnioski i wiedzę jaką z takich spotkań zwykle wynoszę, usystematyzuję i wdrożę. Będę mądrzejsza :-) Zachęcam do spotkań i czerpania informacji u źródeł i niech to zmobilizuje Was do zapisu na wydarzenie za rok.Fot. Karolina Grabowska

Fot. Karolina Grabowska

Fot. Karolina Grabowska
Fot. Karolina Grabowska

Fot. Karolina Grabowska


A już o poranku 19 października pomykałam autem do Warszawy, aby zobaczyć na własne oczy nowości JYSK. Nie na darmo! Tak jak i mnie, większość zebranych na spotkaniu w Galerii Freta, nowa kolekcja… zaskoczyła totalnie. Na plus! JYSK Favourites to nowa jakość, nowe wzornictwo – aż 10 nowych kolekcji! Wszystkie w szczegółach możecie podejrzeć TUTAJ.
Na miejscu mogliśmy posłuchać o projekcie JYSK Favourites od Natalii Nguyen, nie zabrakło chętnych na warsztaty prowadzone przez Paulę, zaskoczył nas smakiem i zapachem pokaz live cooking – cynamonowe bułeczki były bossskie!

Małgosia: jaka zmiana! Wow! :-D

Małgosia: Słuchajcie, ja już wiem co wybiorę! (y)

Małgosia: Stawiam na Retro :-)

Mam swoją ulubioną kolekcję INDUSTRIAL MODERN 
A Wasza? :-) 


/Małgosia z Odnawialni mam nadzieję, że się nie obrazi za komentarze pod zdjęciami ;-) Ale tak ładnie się prezentowała mi przed obiektywem, że chciałam opowiedzieć tymi zdjęciami małą historię :-*/

Nowszy post Starszy post Strona główna

7 komentarzy:

 1. no miałam nosa wchodząc tu jako pierwsza :) czuję się prawie jako współgospodarz tego posta :) A na pewno współtowarzysz - bo Dorotko zawsze się cieszę jak Cię widzę na tych eventach - dobry humor, trafne spostrzeżenia i piękne zdjęcia gwarantowane! Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych imprezach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uff ulżyło mi! Życzę sobie i innym więcej eventów, żeby była okazja do spotkań! Apeluję o więcej! :-)

   Usuń
 2. Uwielbiam takie spotkania. Dla mnie to masa inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł! nawet nie wiedziałam, że aż tylu patronów ma to wydarzenie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdraszczam :) Fajnie, że mogłaś tam być! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wygląda wszystko imponująco! chciałabym uczestniczyć w takim wydarzeniu!

  OdpowiedzUsuń